درباره ما

آشنایی با کلینیک دندانپزشکی

دکتر اخگر

کلینیک دندانپزشکی اخگر واقع در شهر صدرا با مدیریت و مسئولیت فنی دکتر یاسمن اخگر (دندانپزشک) .متشکل از کادر پزشکی متخصص و پرسنلی مجرب دارای ۵ یونیت مجزا در بخش های مربوطه از دی ماه سال ۱۳۹۹ با اهدافی متفاوت در کلیه زمینه های درمانهای دندانپزشکی و زیبایی لبخند و صورت تاسیس گردیده و به شکل تخصصی فعالیت خود را آغاز نموده است.

از شروع فعالیت رسمی کلینیک همواره ارائه بهترین کیفیت از درمان با تخصصی نمودن بخش های مختلف در چهارچوب های علمی و قانونی جزو اهداف اصلی مجموعه بوده و همچنان نیز برای پیشرفت روزافزونمان در جهت جلب رضایت کامل مراجعین محترم بی وقفه در تلاش هستیم .باشد که با کمک خداوند و کلیه اعضای مجموعه بتوانیم در جهت رسیدن به اهداف متعالی کلینیک و خدمتی درخور به همشهریان عزیز گام های موثری برداریم.

۰+

بیش از ۷ سال سابقه فعالیت در حوزه دندانپزشکی

۰+

بیش از ۵,۰۰۰ درمان مراجعین مختلف

۰+

بیش از ۱۲ نوع خدمات دندان در کلینیک

“زندگی یک بوم نقاشی است که در آن از پاک‌کن خبری نیست.”

~ جک کانفیلد

طراحان سایت هنگام طراحی قالب سایت معمولا با این موضوع رو برو هستند که محتوای اصلی صفحات آماده نیست. در نتیجه طرح کلی دید درستی به کار فرما نمیدهد. اگر طراح بخواهد دنبال متن های مرتبط بگردد تمرکزش از روی کار اصلی برداشته میشود و اینکار زمان بر خواهد بود. همچنین طراح به دنبال این است که پس از ارایه کار نظر دیگران را در مورد طراحی جویا شود و نمی‌خواهد افراد روی متن های موجود تمرکز کنند.

– دکتر یاسمن اخگر

signature